Publications Office of the EU
Franza-Ivry-sur-Seine: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-apparat tat-testijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Ivry-sur-Seine: Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-apparat tat-testijiet

  • Ippubblikat
    25/08/2023
  • Skadenza
    25/09/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    25/09/2023
  • Illum
    05/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
etablissement Français du Sang
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR10 Île de France
Post tax-xerrej
NUTS code: FR10 Île de France
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50412000 Servizzi ta’ tiswija u manutenzjoni ta’ l-apparat tat-testijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
172,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
2023EFSIDFR801
Deskrizzjoni

prestation de maintenance préventive et corrective des congélateurs -80°c

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.marches-publics.gouv.fr/?page=Entreprise.EntrepriseAdvancedSearch&AllCons&id=2368144&orgAcronyme=h8j
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
25/09/2023 17:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
172,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.