Publications Office of the EU
il-Polonja-Poznań: Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Poznań: Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali

  • Ippubblikat
    07/11/2017
  • Skadenza
    14/12/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    14/12/2017
  • Aġġudikat
    10/01/2018
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL Polska
Post tax-xerrej
NUTS code: PL Polska
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33141000 Konsumabbli medikali mhux kimiċi li jintużaw darba biss u konsumabbli ħematoloġikali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,933,000.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
4
Numru ta’ referenza tal-offerta
EZP/135/17
Deskrizzjoni

Zakup (dostawa) wyrobów medycznych jednorazowego użytku dla Bloku Operacyjnego Kardiochirurgii oraz Hemodynamiki Serca -4 pakiety.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Szpital Kliniczny Przemienienia Pańskiego Uniwersytetu Medycznego im. Karola Marcinkowskiego w Poznaniu
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: PL
Indirizz postali: ul. Długa 1/2
Belt: Poznań
Kodiċi NUTS: PL
Kodiċi postali: 61-848
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Grażyna Kowalska
Indirizz prinċipali: http://www.skpp.edu.pl/przetargi.html
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
14/12/2017 09:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.