Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Mainz: Servizzi ta' l-istampar u tat-tqassim - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Ġermanja-Mainz: Servizzi ta' l-istampar u tat-tqassim

  • Aġġudikat
    12/09/2016
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79823000 Servizzi ta' l-istampar u tat-tqassim
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
52,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
33,525.11 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
01-2016
Deskrizzjoni

Das IMPP ist für die Vorbereitung von Staatsexamina der Medizin, Pharmazie und Psychotherapie zuständig:
1. Es sollen zu den viermal im Jahr stattfindenden Prüfungsterminen Prüfungshefte (ca. 94 000 jährlich) und Bildbeilagen (ca. 61 000 jährlich) gedruckt, nach Maßgaben des Auftraggebers konfektioniert und bundesweit an ca. 26 Landesprüfungsämter ausgeliefert werden.
2. Gegenstand des Auftrags ist ferner zweimal im Jahr der Druck von Praktischen Hinweisen (ca. 36 800 jährlich) und deren Lieferung an den Sitz des Auftraggebers (Mainz bzw. Ginsheim-Gustavsburg).

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
52,000.00
Valur kuntrattwali finali
33,525.11 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: M.J. Raak GmbH
Indirizz postali: Berner Straße 38
Belt: Frankfurt am Main
Kodiċi postali: 60437
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.