Publications Office of the EU
il-Litwanja-Neringa: Servizzi ambjentali - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Litwanja-Neringa: Servizzi ambjentali

  • Ippubblikat
    02/12/2022
  • Skadenza
    06/01/2023
  • Aġġudikat
    06/03/2023
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: LT Lietuva
Post tax-xerrej
NUTS code: LT Lietuva
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90700000 Servizzi ambjentali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
202,278.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
202,278.80 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija (toliau – Užsakovas) numato pirkti krantotvarkos priemonių įgyvendinimo pajūrio juostoje (Kuršių nerijoje) paslaugas (toliau – Paslauga).
Pirkimas bus vykdomas įgyvendinant projektą Nr. 05.1.1-APVA-V-005-01-0001 „Baltijos jūros kranto (apsauginio kopagūbrio) tvirtinimas Kuršių nerijoje“ pagal 2014-2020 metų Europos Sąjungos fondų investicijų veiksmų programos 5 prioriteto „Aplinkosauga, gamtos išteklių darnus naudojimas ir prisitaikymas prie klimato kaitos“ priemonę 05.1.1-APVA-V-005 „Pajūrio juostos tvarkymas“ dalį - krantotvarkos priemonių įgyvendinimo pajūrio juostoje.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Kuršių nerijos nacionalinio parko direkcija
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 193064642
Indirizz postali: Naglių g. 8, LT-93123 Neringa
Belt: Neringa
Kodiċi NUTS: LT
Kodiċi postali: LT93123
Pajjiż: LTU
Persuna ta' kuntatt: Lina Dikšaitė
Indirizz prinċipali: http://www.nerija.lt
Elettronika permezz ta’:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=667625&B=PPO
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
202,278.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
202,278.80 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Uždaroji akcinė bendrovė "Raguvilė"
Indirizz postali: Raguviškių k., Kretingos r. sav.
Belt: Kretinga
Kodiċi postali: LT-97160
Pajjiż: LTU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.