Publications Office of the EU
Franza-Pariġi: Xogħol tal-kostruzzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

Franza-Pariġi: Xogħol tal-kostruzzjoni

  • Ippubblikat
    17/05/2017
  • Skadenza
    14/06/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    15/06/2017
  • Aġġudikat
    13/07/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
OSICA — Groupe SNI
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: FR101 Paris
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45000000 Xogħol tal-kostruzzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
40.00 EUR
Numru ta’ lottijiet
8
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Lot 1: T3P — Remplacement de menuiseries extérieures Lot 2: T4B — Remplacement de boîtes aux lettres et équipements de halls divers Lot 3: T5P — Remplacement de portes palières, de portes de coursives et de portes pavillonnaires Lot 4: T36 — Réfection et entretien des couvertures avec et sans isolation thermique Lot 5: T37 — Réfection et entretien des complexes d'étanchéité de toitures terrasses Lot 6: T38 — Ravalement, protection et isolation thermique des façades Lot 7: T45 — Lessivage et peinture des parties communes Lot 8: TREV — Réfection des revêtements de murs et sols en parties communes.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: OSICA — GROUPE SNI — Direction Technique
Indirizz postali: 102 avenue de France
Belt: Paris cedex 13
Kodiċi NUTS: FR10
Kodiċi postali: 75646
Pajjiż: FRA
Indirizz prinċipali: http://www.marches-securises.fr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/06/2017 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.