Publications Office of the EU
Franza-Le Muy: Settijiet tal-ġenerazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Le Muy: Settijiet tal-ġenerazzjoni

  • Aġġudikat
    12/06/2023
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Service Départemental d'Incendie et de Secours du Var
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRL05 Var
Post tax-xerrej
NUTS code: FRL05 Var
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
31121000 Settijiet tal-ġenerazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
112,236.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2212_01
Deskrizzjoni

Le marché public porte sur la fourniture, livraison, installation, mise en service et maintenance de groupes électrogènes fixes sur des sites du Service Départemental d'Incendie et de Secours (SDIS) du Var.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
112,236.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SE2M INDUSTRIE SARL
Indirizz postali: 391 Route Nationale 97
Belt: La Farlède
Kodiċi postali: 83210
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.