Publications Office of the EU
Spanja-Barċellona: Servizzi tas-sigurtà - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Barċellona: Servizzi tas-sigurtà

  • Ippubblikat
    14/05/2019
  • Skadenza
    14/06/2019
  • Ftuħ tal-offerti
    17/06/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Transports de Barcelona, S. A.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES511 Barcelona
Post tax-xerrej
NUTS code: ES511 Barcelona
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
79710000 Servizzi tas-sigurtà
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
14796820
Deskrizzjoni

Servicio de seguridad y vigilancia para la red de Transports de Barcelona, S. A.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Transports de Barcelona, S. A.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: A08016081
Indirizz postali: C/ 60, 21-23, sector A; polígono industrial Zona Franca
Belt: Barcelona
Kodiċi NUTS: ES511
Kodiċi postali: 08040
Pajjiż: ESP
Persuna ta' kuntatt: Albert Blasco
Indirizz prinċipali: www.tmb.cat
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/06/2019 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.