Publications Office of the EU
D-Griesheim: Xogħol tal-kostruzzjoni għall-pixxini ta’ l-għawm - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

D-Griesheim: Xogħol tal-kostruzzjoni għall-pixxini ta’ l-għawm

  • Ippubblikat
    13/03/2012
  • Skadenza
    26/04/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    26/04/2012
  • Aġġudikat
    29/05/2012
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Magistrat Stadt Griesheim -Vergabestelle-
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE716 Darmstadt-Dieburg
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45212212 Xogħol tal-kostruzzjoni għall-pixxini ta’ l-għawm
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
47,755.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
55,419.49 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
E002-2012
Deskrizzjoni

Stahl- und Innentüren.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/04/2012 11:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
47,755.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
55,419.49 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Damian Werner GmbH
Indirizz postali: In der Hofwiese 10 u. 12
Belt: Kalbach
Kodiċi postali: 36148
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.