Publications Office of the EU
Bini ġdid ta' riċerka DKFZ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Bini ġdid ta' riċerka DKFZ

  • Imħabbar
    05/05/2023
  • Pubblikazzjoni stmata
    15/06/2026
  • Illum
    04/09/2026
Status
Inattiv
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Deutsches Krebsforschungszentrum (DKFZ Standort Dresden)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: DE125 Heidelberg, Stadtkreis
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45215100 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini relatat mas-saħħa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
18,000,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Bini ġdid ta' riċerka DKFZ. Huma ppjanati ħafna negozji individwali (2022-2026). L-informazzjoni dwar il-kontenut u l-ambitu tal-lottijiet individwali għandha tiġi pprovduta separatament b’avviż separat. Huma ppjanati aktar avviżi għall-2022/2023.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Indirizz postali: Fetscherstraße 74
Belt: Dresden
Kodiċi NUTS: DED21
Kodiċi postali: 01307
Pajjiż: DEU
Indirizz prinċipali: www.uniklinikum-dresden.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
Not specified
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Xerrejja
Universitätsklinikum Carl Gustav Carus Dresden an der Technischen Universität Dresden Anstalt des öffentlichen Rechts des Freistaates Sachsen
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
18,000,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.