Publications Office of the EU
Franza-Douai: Spettrometri tal-massa - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Douai: Spettrometri tal-massa

  • Ippubblikat
    08/07/2016
  • Skadenza
    31/08/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    05/09/2016
  • Aġġudikat
    02/11/2016
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
École des mines de Douai
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRE11 Nord
Post tax-xerrej
NUTS code: FRE11 Nord
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38433100 Spettrometri tal-massa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
500,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
416,665.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
no 16 EMD 035 M
Deskrizzjoni

Achat d'un spectromètre de masse par transfert de protons haute résolution ainsi que son système de contrôle et de traitement de données.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: École des mines de Douai
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 19590342200010
Indirizz postali: 941 rue Charles Bourseul — CS 10838
Belt: Douai
Kodiċi NUTS: FR301
Kodiċi postali: 59508
Pajjiż: FRA
Persuna ta' kuntatt: Annie Demski
Indirizz prinċipali: http://www2.mines-douai.fr
Elettronika permezz ta’:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_qoSsJVZ9I0
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/09/2016 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
500,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
416,665.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Ionicon Analytik Gesellschaft mbH
Indirizz postali: Eduard-Bodem-Gasse 3
Belt: Innsbruck
Kodiċi postali: 6020
Pajjiż: AUT
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.