Publications Office of the EU
DNS - Attivitajiet ta' Forestrija fil-proċess ta' kultivazzjoni f'OZ Považie, OZ Sever u OZ Tatry - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

DNS - Attivitajiet ta' Forestrija fil-proċess ta' kultivazzjoni f'OZ Považie, OZ Sever u OZ Tatry

  • Ippubblikat
    12/08/2026
  • Illum
    04/09/2026
  • Skadenza
    16/09/2026
Status
Ippubblikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
LESY Slovenskej republiky, štátny podnik
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SK032 Banskobystrický kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77230000 Servizzi inċidentali għall-foresterija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,279,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
DNS PČ Považie, Tatry a Sever
Deskrizzjoni

Is-suġġett tal-kuntratti mogħtija fis-sistema dinamika ta’ xiri (minn hawn ’il quddiem imsejħa “DNS”) se jkun il-prestazzjoni tat-tindif taż-żoni mir-residwi wara l-ħsad, il-preparazzjoni tal-ħamrija għar-restawr tal-foresti, ir-riforestazzjoni bit-tħawwil jew biż-żrigħ, il-kura sussegwenti ta’ popolamenti ta’ foresti żgħar billi jiġu protetti kontra l-ħaxix ħażin, il-kaċċa u t-trobbija tagħhom permezz taż-żbir u t-tneħħija ta’ siġar mhux mixtieqa mill-popolament sabiex jittejbu l-kwalità u l-istabbiltà tagħhom. Din il-kura bażika hija kkomplementata minn ħidma dwar il-protezzjoni tal-foresti, immirata lejn il-prevenzjoni u d-difiża diretta kontra aġenti dannużi, ħidma fuq it-tneħħija ta’ ħxejjex aromatiċi u pjanti invażivi, ħidma oħra ta’ kultivazzjoni, ħidma fuq il-konservazzjoni u r-riproduzzjoni tal-ġabra tal-ġeni tas-siġar tal-foresti u ħidma fuq iż-żamma tan-network tat-trasport tal-foresti għall-fini tat-twettiq ta’ attivitajiet ta’ kultivazzjoni. Hija attività professjonali ffukata fuq il-ġestjoni sostenibbli tal-foresti b’tali mod u sal-punt li jiġu ppreservati d-diversità bijoloġika, ir-reżiljenza, il-produzzjoni u l-kapaċità ta’ restawr tagħhom, it-tul tal-ħajja u l-kapaċità li jissodisfaw il-funzjonijiet tal-produzzjoni, soċjali u ekoloġiċi tal-foresti. Hija ġestjoni differenzjata tal-foresti li tqis il-kundizzjonijiet u r-rekwiżiti diversi naturali, tal-pjanti, ekonomiċi, ekonomiċi u soċjali applikati fl-iżvilupp u l-implimentazzjoni tal-programm għall-kura tal-foresti u l-proċeduri skont regolamenti speċjali għall-eliminazzjoni tal-konsegwenzi ta’ ċirkostanzi straordinarji u ħsara mhux prevista lill-foresti.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://josephine.proebiz.com/sk/tender/80370/summary
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Cena
Valur stmat
1,279,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.