Publications Office of the EU
D-Hohenstein-Ernstthal: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' skejjel sekondarji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

D-Hohenstein-Ernstthal: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' skejjel sekondarji

  • Ippubblikat
    08/11/2011
  • Skadenza
    29/11/2011
  • Ftuħ tal-offerti
    29/11/2011
  • Aġġudikat
    20/12/2011
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DED45 Zwickau
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45214220 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' skejjel sekondarji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
262,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
295,599.81 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
SARI11/12_NP02/L07
Deskrizzjoni

Ca. 800 m² abgehängte Decke aus Aluminium Conturraster, gelocht, mit Unterkonstruktion;
Ca. 1 700 m² abgehängte Akustikdecke;
Ca. 570 m² abgehängte Gipskartondecke;
Ca. 940 m² Metallständerwände in verschiedenen Wandstärken;
Ca. 300 m² Vorwände;
Ca. 470 m² Verkofferungen;
1 Stück geflatete Designdecke (Grundfläche ca. 140 m²);
Werksplanungen und statische Nachweise für alle Unterhangdecken.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Stadtverwaltung Hohenstein-Ernstthal, Bauamt
Indirizz postali: Altmarkt 41
Belt: Hohenstein-Ernstthal
Kodiċi postali: 09337
Pajjiż: DEU
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
29/11/2011 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
262,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
295,599.81 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Plesch & Seidel GmbH
Indirizz postali: Auerbacher Straße 93
Belt: Klingenthal
Kodiċi postali: 08248
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.