Publications Office of the EU
il-Litwanja-Vilnius: Servizzi ta' riċerka u żvilupp u servizzi relatati mal-konsulenza - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Litwanja-Vilnius: Servizzi ta' riċerka u żvilupp u servizzi relatati mal-konsulenza

  • Ippubblikat
    20/12/2019
  • Skadenza
    21/01/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    21/01/2020
  • Aġġudikat
    10/04/2020
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: LT Lietuva
Post tax-xerrej
NUTS code: LT Lietuva
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
73000000 Servizzi ta' riċerka u żvilupp u servizzi relatati mal-konsulenza
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
167,561.98 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
167,520.66 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
5
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Miško mokslo darbų (5 pirkimo objekto dalys) atlikimo paslaugos:
— 1 pirkimo objekto dalis – miško mokslo darbo „Kelminio puvinio poveikio eglynų tvarumui ir produktyvumui įvertinimas“ atlikimo paslaugų pirkimas,
— 2 pirkimo objekto dalis – miško mokslo darbo „Dirvožemių organinės anglies tvarumo miško ekosistemose įvertinimas“ atlikimo paslaugų pirkimas,
— 3 pirkimo objekto dalis – miško mokslo darbo „Pradinio medyno tankumo ir ankstyvųjų ugdomųjų kirtimų įtaka eglės medžių stiebų kokybei“ atlikimo paslaugų pirkimas,
— 4 pirkimo objekto dalis – miško mokslo darbo „Galimybės panaudoti drebulės simbiotines bakterijas medžius pažeidžiančių patogeninių grybų biologinei kontrolei tyrimas“ atlikimo paslaugų pirkimas,
— 5 pirkimo objekto dalis – miško mokslo darbo „Atsparesnių džiūvimui paprastojo uosio tyrimai ir išsaugojimas ex situ, panaudojant naujus atrankos metodus ir siekiant nustatyti augavietės sąlygų ir paveldimumo poveikį jų sveikatingumui“ atlikimo paslaugų pirkimas.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Lietuvos Respublikos aplinkos ministerija
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 188602370
Indirizz postali: A. Jakšto g. 4
Belt: Vilnius
Kodiċi NUTS: LT
Kodiċi postali: LT-01105
Pajjiż: LTU
Persuna ta' kuntatt: Dovilė Montvilaitė
Indirizz prinċipali: http://www.am.lt
Elettronika permezz ta’:
https://pirkimai.eviesiejipirkimai.lt/app/rfq/rwlentrance_s.asp?PID=490600&B=PPO
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
21/01/2020 09:45
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.