Publications Office of the EU
Spanja-Murcia: Faċilitajjiet tat-taħriġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Murcia: Faċilitajjiet tat-taħriġ

  • Ippubblikat
    03/08/2022
  • Skadenza
    05/09/2022
  • Ikkanċellat
    11/11/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Servicio Regional de Empleo y Formación. Comunidad Autónoma Región de Murcia
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES620 Murcia
Post tax-xerrej
NUTS code: ES620 Murcia
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
80500000 Faċilitajjiet tat-taħriġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
644,013.06 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
57003/2022
Deskrizzjoni

El servicio que se contrata tiene por objeto el diseño, desarrollo y evaluación del Programa de formación e inserción con compromiso de contratación para mujeres víctimas de violencia de género o de trata y explotación sexual, cuyo objetivo es la atención personalizada a las mujeres que participen, a través de itinerarios integrados de inserción social y laboral que tengan en cuenta tanto las necesidades específicas de cada mujer como su punto de partida, y cuyo fin último sea mejorar su empleabilidad y promover su inserción profesional preferentemente en puestos de trabajo vacantes con los que se haya pactado el correspondiente compromiso de contratación.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://contrataciondelestado.es/wps/portal/plataforma
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
12/09/2022 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.