Publications Office of the EU
ir-Rumanija-Cluj-Napoca: Reaġenti tal-laboratorju - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

ir-Rumanija-Cluj-Napoca: Reaġenti tal-laboratorju

  • Aġġudikat
    25/03/2019
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Universitatea de Medicină şi Farmacie „Iuliu Haţieganu” Cluj-Napoca
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: RO113 Cluj
Post tax-xerrej
NUTS code: RO113 Cluj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33696500 Reaġenti tal-laboratorju
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
94,020.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,633,900.23 RON
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
25
Numru ta’ referenza tal-offerta
4288047-35-19
Deskrizzjoni

Autoritatea contractanta va raspunde in mod clar si complet tuturor solicitarilor de clarificari/informatii suplimentare in a 10-a zi inainte de termenul limita de depunere a ofertelor. Termenul de solicitare clarificari este cel prevazut la I.3.) (19 zile).
Furnizare reactivi de laborator: 25 loturi, descriere conform caietului de sarcini.
Cantitatile minime si maxime pentru acordul-cadru, precum și pentru contractele subsecvente se regasesc in caietul de sarcini.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.