Publications Office of the EU
l-Italja-Ruma: Servizzi ta' network dedikat ta' telefoni bejn numru ta' negozji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Ruma: Servizzi ta' network dedikat ta' telefoni bejn numru ta' negozji

  • Aġġudikat
    20/12/2017
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Comando Generale dell’Arma dei Carabinieri – Centro Unico Contrattuale
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: IT Italia
Post tax-xerrej
NUTS code: ITI43 Roma
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
64214000 Servizzi ta' network dedikat ta' telefoni bejn numru ta' negozji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,048,861.79
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,048,861.79 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Procedura negoziata ex art. 63 co. 2, lett. b, sub. 3 del D. Lgs. 50/2016 per completare sul territorio nazionale l’attivazione del “112 NUE integrato” presso 28 Comandi provinciali/Gruppi e 102 Compagnie dipendenti nelle regioni Abruzzo, Basilicata, Calabria, Emilia Romagna, Molise, Sardegna, Toscana e Veneto.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
3,048,861.79
Valur kuntrattwali finali
3,048,861.79 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Telecom Italia S.p.A.
Indirizz postali: via Gaetano Negri 1
Belt: Milano
Kodiċi postali: 20123
Pajjiż: ITA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.