Publications Office of the EU
B-Gent: Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini ta’ l-università - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

B-Gent: Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini ta’ l-università

  • Ippubblikat
    30/03/2011
  • Skadenza
    17/05/2011
  • Ftuħ tal-offerti
    17/05/2011
  • Aġġudikat
    16/08/2011
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE234 Arr. Gent
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45214400 Xogħol tal-kostruzzjoni għal bini ta’ l-università
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,646,541.66 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
A0060510
Deskrizzjoni

De Universiteit Gent restaureert de Universiteitsbibliotheek en het voormalig Hoger Instituut voor Kunstgeschiedenis en Oudheidkunde. Dit complex is als monument beschermd.
De restauratie gebeurt in fasen:
— Fase 1: bouw ondergronds depot + ruwbouw PC - knooppunt,
— Fase 2: restauratie exterieurs,
— Fase 3: restauratie interieurs toren + leeszaal.
Tijdens de voorbereiding van de restauratie werd alsmaar duidelijker dat de boeken niet in de toren kunnen blijven omdat ze dan onderhevig zijn aan alle mogelijke schade. Om de collectie op te slaan, wordt een ondergronds depot gebouwd onder de binnentuin, dat ook na de verbouwing een permanent depot vormt en waarin erfgoed optimaal kan bewaard worden.
Dit ondergronds depot wordt gerealiseerd d.m.v. meerdere overheidsopdrachten:
— ruwbouw en afwerking (inclusief stabiliteit en inrichting rekken),
— elektriciteit,
— HVAC en sanitair,
— liften.
Onderhavige opdracht betreft ruwbouw en afwerking, inclusief stabiliteit en inrichting rekken.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/05/2011 15:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
4,646,541.66 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Furnibo NV
Indirizz postali: Bedrijvenlaan 7
Belt: Veurne
Kodiċi postali: 8630
Pajjiż: BEL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.