Publications Office of the EU
il-Belġju-Aartselaar: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' stazzjon ta' l-ippumpjar tad-drenaġġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Belġju-Aartselaar: Xogħol ta' kostruzzjoni ta' stazzjon ta' l-ippumpjar tad-drenaġġ

  • Aġġudikat
    19/11/2014
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BE21 Prov. Antwerpen
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45232423 Xogħol ta' kostruzzjoni ta' stazzjon ta' l-ippumpjar tad-drenaġġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,121,837.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
AQFINFRA-22825/2-F03
Deskrizzjoni

Project 22.825/2 — levering van membranen op RWZI Schilde.
Het project omhelst het leveren en monteren van de membranen met een capaciteitsverhoging van het continu debiet voor RWZI Schilde, Houtlaan 2, 2970 Schilde.
De opdracht omvat overeenkomstig het bestek:
1) een verificatie en goedkeuring van de designletter van de capaciteitsuitbreiding van de membraanbioreactorinstallatie zoals beschreven in dit bestek;
2) het leveren en plaatsen van 32 membraancassettes overeenkomstig de technische bepalingen van dit bestek;
3) kleine aanpassingen in het leidingwerk; kleine aanpassingen om de grofbellenbeluchting te optimaliseren;
4) het leveren van de nodige assistentie bij de opstart;
5) het leveren van een TTF-kit (Time to Filter kit);
6) het leveren van een testbank;
7) het leveren van het opleveringsdossier;
8) het uitvoeren van de garantiekeuringen;
9) de opleiding van de operatoren zoals beschreven in de Technische Bepalingen en de technologische begeleiding in de waarborgperiode;
10) leveren van een trommelzeef en een roostegoedtransportschroef;
11) installatie van een trommelzeef en een roostegoedtransportschroef.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
1,121,837.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: J. Kamps & Co. NV
Indirizz postali: Beekstraat 70 A
Belt: Wezembeek-Oppem
Kodiċi postali: 1970
Pajjiż: BEL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.