Publications Office of the EU
Franza-Saint-Maixent-l'École: Ossiġenu - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Saint-Maixent-l'École: Ossiġenu

  • Ippubblikat
    24/12/2016
  • Skadenza
    23/01/2017
  • Ftuħ tal-offerti
    23/01/2017
  • Aġġudikat
    24/02/2017
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Hôpital local de Saint-Maixent-l'École
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Post tax-xerrej
NUTS code: FRI33 Deux-Sèvres
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
24111900 Ossiġenu
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
108,485.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
160221
Deskrizzjoni

Fourniture d'oxygène médical vrac, fourniture de gaz et fluides médicaux conditionnés et d'air médical comprimé et maintenance des installations de distribution de gaz à usage médical.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.achatpublic.com/sdm/ent/gen/ent_detail.do?PCSLID=CSL_2016_leo8kEg2HX
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/01/2017 14:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.