Publications Office of the EU
Franza-Vénissieux: Defibrillatur - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Vénissieux: Defibrillatur

  • Ippubblikat
    17/05/2021
  • Skadenza
    14/06/2021
  • Aġġudikat
    04/08/2021
  • Illum
    06/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
commune de venissieux
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRK26 Rhône
Post tax-xerrej
NUTS code: FRK26 Rhône
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33182100 Defibrillatur
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
380,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
2021f18
Deskrizzjoni

le marché a pour objet l'acquisition, l'installation, la mise en service, la maintenance de Dae, accessoires associés et armoires pour les Erp de la Ville de Vénissieux, de catégories 1 à 5. A la marge, le marché peut aussi concerner des équipements ne rentrant pas dans le cadre de la loi, mais que la Ville de Vénissieux souhaite cependant équiper. Le marché concerne le renouvellement du parc déjà existant (cf Annexe 1 du Cctp), et son élargissement en réponse au décret no 2018-1186 du 19 décembre 2018, soit au total plus d'une centaine de Dae et d'armoires de protection

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
http://www.marches-publics.info/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Iċċekkja d-dokumenti llinkjati għad-dettalji
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
380,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: prev'Inter
Indirizz postali: 5 Bis Chemin Du Stade
Belt: Vaugneray
Kodiċi postali: 69670
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.