Publications Office of the EU
il-Polonja-Trzebiatów: Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Trzebiatów: Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart

  • Ippubblikat
    02/11/2022
  • Skadenza
    05/12/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    05/12/2022
  • Aġġudikat
    30/12/2022
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
GMINA TRZEBIATÓW
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL428 Szczeciński
Post tax-xerrej
NUTS code: PL428 Szczeciński
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90511000 Servizzi ta' ġbir ta' l-iskart
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,415,230.00 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
3
Numru ta’ referenza tal-offerta
RZ.271.21.2022
Deskrizzjoni

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi polegającej na: - odbiorze odpadów komunalnych, z terenu Gminy Trzebiatów, od właścicieli nieruchomości zamieszkałych, mieszanych oraz nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe, - transporcie odpadów komunalnych odebranych z terenu Gminy Trzebiatów. 2. Ogólna charakterystyka Gminy Trzebiatów: a) powierzchnia gminy wynosi 225 km2; b) liczba mieszkańców wg. meldunków wynosi: 14 930 (stan na dzień 31.08.2022 r.); c) liczba osób na podstawie danych pochodzących ze złożonych przez właścicieli nieruchomości deklaracji o wysokości opłaty za gospodarowanie odpadami wynosi 12 338 (stan na dzień 31.08.2022 r.); d) liczba nieruchomości, na których znajdują się domki letniskowe lub inne nieruchomości wykorzystywane na cele rekreacyjno – wypoczynkowe: 75 (stan na dzień 31.08.2022 r.) e) liczba adresów nieruchomości mieszanych: 252 (stan na 13.09.2022 r.). 3. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 7.1, załącznik nr 7.2 oraz załącznik nr 7.3 do SWZ.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: GMINA TRZEBIATÓW
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: REGON 811684611
Indirizz postali: ul. Rynek 1
Belt: Trzebiatów
Kodiċi NUTS: PL428
Kodiċi postali: 72-320
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Aleksandra Sulimka
Indirizz prinċipali: http://www.trzebiatow.pl
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/pn/trzebiatow/proceedings
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/12/2022 09:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.