Publications Office of the EU
Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych związanych dla zadania „Utworzenie Komfortki” w Narodowym Instytucie Onkologii – Państwowym Instytucie Badawczym przy ulicy Roentgena 5 w Warszawie - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych związanych dla zadania „Utworzenie Komfortki” w Narodowym Instytucie Onkologii – Państwowym Instytucie Badawczym przy ulicy Roentgena 5 w Warszawie

  • Ippubblikat
    19/03/2025
  • Skadenza
    11/04/2025
  • Ikkanċellat
    28/04/2025
  • Illum
    01/09/2026
Status
Ikkanċellat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Narodowy Instytut Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie - Państwowy Instytut Badawczy
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL911 Miasto Warszawa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45400000 Xogħol tat-tkomplija ta’ bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
PN-30/25/DS/KPO
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest: Wykonanie kompletnej dokumentacji projektowej wraz z wykonaniem robót budowlanych związanych dla zadania „Utworzenie Komfortki” w Narodowym Instytucie Onkologii – Państwowym Instytucie Badawczym przy ulicy Roentgena 5 w Warszawie - zgodnie z wymaganiami opisanymi w Załączniku nr 2 do SWZ.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://nio.ezamawiajacy.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://nio.ezamawiajacy.pl
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
11/04/2025 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Przy wyborze oferty Zamawiający będzie się kierował kryterium Cena brutto oferty ( waga podana w punktach). Maksymalna liczba punktów 100 pkt.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.