Publications Office of the EU
Medicament pentru sistemul musculo-scheletic - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Medicament pentru sistemul musculo-scheletic

  • Ippubblikat
    02/04/2026
  • Skadenza
    05/05/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    05/05/2026
  • Aġġudikat
    14/07/2026
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Centrul National Clinic de Recuperare Neuropsihomotorie Copii "Robanescu - Padure"
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: RO321 Bucureşti
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33632000 Prodotti mediċinali għas-sistema muskolo-skelitali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
365,731,153.92 RON
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
365,730,050.00 RON
Numru ta’ referenza tal-offerta
21101334_2026_PAAPD1605843
Deskrizzjoni

Autoritatea contractanta doreste sa achizitioneze Medicamentul pentru sistemul musculo-scheletic prin acord cadru pentru 48 luni in conformitate cu caietul de sarcini atasat. „Numarul zile pana la care se pot solicita clarificari inainte de data limita de depunere a ofertelor 20 zile”- Autoritatea contractanta va raspunde la solicitarile de clarificari in a 11-a zi inainte de data depunerii ofertelor.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.e-licitatie.ro
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.e-licitatie.ro
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/05/2026 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Termen de livrare: intre 24 ore- max 72 ore de la transmiterea comenzii, pe fax si/sau email.
Valur stmat
365,731,153.92 RON
Valur kuntrattwali finali
365,730,050.00 RON
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: DR.MAX
Indirizz postali:
Belt: Mogosoaia
Kodiċi postali: 077135
Pajjiż:
Isem uffiċjali: ALLIANCE HEALTHCARE ROMANIA
Indirizz postali:
Belt: Bucuresti
Kodiċi postali: 060859
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.