Publications Office of the EU
E-Madrid: Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

E-Madrid: Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari

  • Ippubblikat
    30/10/2012
  • Skadenza
    05/12/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    12/12/2012
  • Illum
    01/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
09300000 Elettriku, tisħin, enerġija tax-xemx u nukleari
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,747,514.62 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
12700082900
Deskrizzjoni

Suministro energía eléctrica alta/baja tensión varios edificios Servicios Centrales de la AEAT.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Dirección General de la Agencia Estatal de Administración Tributaria
Indirizz postali: C/ Lérida, 32-34
Belt: Madrid
Kodiċi postali: 28020
Pajjiż: ESP
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
12/12/2012 12:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Kodiċi CPV
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.