Publications Office of the EU
il-Polonja-Przasnysz: Servizzi tal-foresterija - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Przasnysz: Servizzi tal-foresterija

  • Ippubblikat
    10/11/2015
  • Skadenza
    01/12/2015
  • Ftuħ tal-offerti
    01/12/2015
  • Aġġudikat
    14/12/2015
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Nadleśnictwo Przasnysz
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
77200000 Servizzi tal-foresterija
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
9,099,607.08 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,984,631.77 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
7
Numru ta’ referenza tal-offerta
SA.270.3.2015.S
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest wykonywanie usług z zakresu gospodarki leśnej w Nadleśnictwie Przasnysz w roku 2016, podzielonych na 7 części:
— część I – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Jarzynny Kierz i Lipowiec,
— część II – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Duczymin, Grabowo;
— część III – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Dzierzgowo, Grudusk;
— część IV – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Rycice, Krzynowłoga Mała;
— część V – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Jednorożec, Lipa;
— część VI – zagospodarowanie lasu, pozyskanie i zrywka drewna w leśnictwach: Przejmy, Przasnysz;
— część VII – szkółka Karwacz, nasiennictwo.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for one or more lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
01/12/2015 10:30
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.