Publications Office of the EU
Provvista, installazzjoni u kummissjonar ta’ Pjattaforma Robotika għall-viżwalizzazzjoni kirurġika għall-kamra operattiva tan-Newrokirurġija tal-Isptar Universitari Son Espases - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Provvista, installazzjoni u kummissjonar ta’ Pjattaforma Robotika għall-viżwalizzazzjoni kirurġika għall-kamra operattiva tan-Newrokirurġija tal-Isptar Universitari Son Espases

  • Ippubblikat
    26/06/2024
  • Skadenza
    25/07/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    26/07/2024
  • Aġġudikat
    18/09/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Servicio de Salud de las Illes Balears
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
38510000 Mikroskopji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
388,429.75 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
HUSE 44/24 PA
Deskrizzjoni

Provvista, installazzjoni u kummissjonar ta’ Pjattaforma Robotika għall-viżwalizzazzjoni kirurġika għall-kamra operattiva tan-Newrokirurġija tal-Isptar Universitari Son Espases

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
required
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/07/2024 13:52
Kodiċi CPV

38510000 - Mikroskopji

33000000 - Tagħmir mediku, farmaċewtiċi u prodotti għall-kura personali

33100000 - Tagħmir mediku

Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Criterios técnicos objetivos.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 50
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Oferta económica .
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 50
Valur stmat
388,429.75 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Carl Zeiss Meditec Iberia S.A.U
Indirizz postali:
Belt: Tres Cantos(Madrid)
Kodiċi postali: 28760
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.