Publications Office of the EU
Franza-Nanterre: Servizzi ta' tindif ta' parkeġġi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Nanterre: Servizzi ta' tindif ta' parkeġġi

  • Ippubblikat
    31/05/2023
  • Skadenza
    30/06/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    30/06/2023
  • Aġġudikat
    20/07/2023
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Nanterre Coop Habitat
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Post tax-xerrej
NUTS code: FR105 Hauts-de-Seine
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90914000 Servizzi ta' tindif ta' parkeġġi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
261,725.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

La consultation a pour objet la réalisation de prestations de nettoyage des parkings souterrains et extérieurs résidentialisés sur l’ensemble du patrimoine de Nanterre coop habitat. A ce titre, outre les enjeux d’hygiène, de santé et de confort évidents, l’entretien ménager de ces espaces est un enjeu majeur pour l’image et l’aspect de Nanterre coop Habitat et de ses locataires envers le public extérieur.
Les résidences concernées sont regroupées par antenne.
Le patrimoine immobilier est réparti sur 3 antennes de proximité :
Antenne du Centre ;
Antenne du Petit Nanterre ;
Antenne du Parc - Mont Valérien.
L’ensemble des résidences sont situées sur la commune de Nanterre.
Les prestations techniques attendues sont détaillées dans le Cahier des Clauses Techniques Particulières (C.C.T.P).

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://marches.maximilien.fr/?page=Frame.ConsultationsOrganisme&org=a3v
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
30/06/2023 14:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
261,725.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Association Travail & Partage
Indirizz postali: 39 Rue du Chevaleret, 75013 Paris
Belt: Paris
Kodiċi postali: 75013
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.