Publications Office of the EU
il-Ġermanja-Darmstadt: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Ġermanja-Darmstadt: Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni

  • Ippubblikat
    20/05/2017
  • Skadenza
    20/06/2017
  • Ikkanċellat
    12/01/2018
  • Illum
    31/08/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Hessen Mobil – Straßen und Verkehrsmanagement Darmstadt
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Post tax-xerrej
NUTS code: DE711 Darmstadt, Kreisfreie Stadt
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71000000 Servizzi ta' perizja, kostruzzjoni, inġinerija u spezzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
9j6-A5/A67 Zentralbauwerk DA
Deskrizzjoni

Die A67/A5 verläuft vom Nordwesten nach Südosten in Richtung Basel. Überführt werden die Rampe A5 Nord–A5 Süd, die A5/A67 und die Rampe A67 Süd-A67 Nord.
Neben dem Neubau des Zentralbauwerkes sind die beiden Straßenabschnitte vor und nach dem Bauwerk neu herzustellen. Es handelt sich um zwei durch Mittelstreifen getrennte Richtungsfahrbahnen mit jeweils zwei Fahrstreifen und Seitenstreifen.
Angaben Bestandsbauwerk:
Baujahr: 1967.
Bauart: Plattenbalken mit Hohlkörper in Spannbeton über vier Felder.
Brückenklasse: 60 gemäß DIN1072.
Gesamtlänge: 122,71 m.
Breite zw. Gel: 30,10 m.
Gründung: Unterbauten flach gegründet.
Angaben Ersatzneubau:
— Neubau als Stahlverbundkonstruktion,
— 2 getrennte Überbauten als Durchlaufträger über 3 Felder,
— Breite zwischen Geländern 2 x 16,10 m,
— Gesamtstützweite 160,10 m,
— Bauwerksfläche: ca. 5155 m2.
Die im Einzelnen zu erbringenden Ingenieurleistungen sind unter Punkt II.2.4) der Auftragsbekanntmachung näher aufgeführt.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Hessen Mobil – Straßen und Verkehrsmanagement Kassel
Indirizz postali: Untere Königsstraße 95
Belt: Kassel
Kodiċi NUTS: DE731
Kodiċi postali: 34117
Pajjiż: DEU
Persuna ta' kuntatt: Dezernat Q1.10.2 Fachbereich Finanzen Nordhessen Team Kassel, z. Hd. Fr. Krawietz
Indirizz prinċipali: http://www.mobil.hessen.de
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.