Publications Office of the EU
Spanja-Madrid: Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Spanja-Madrid: Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku

  • Ippubblikat
    28/05/2016
  • Skadenza
    08/07/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    28/07/2016
  • Aġġudikat
    14/09/2016
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Comunida de Madrid, Consejería de Sanidad, Hospital G. U. «Gregorio Marañón»
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ES300 Madrid
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50421000 Servizzi ta’ tiswija u tal-manutenzjoni ta’ l-apparat mediku
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
271,256.54 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
160,650.58 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
213/2016
Deskrizzjoni

Servicio de mantenimiento preventivo, correctivo y validación de los equipos de esterilización y otros elementos de la marca Matachana instalados en el Hospital General Universitario Gregorio Marañón.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
28/07/2016 10:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
271,256.54 EUR
Valur kuntrattwali finali
160,650.58 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Antonio Matachana, S.A.
Indirizz postali: Almogavers, 174
Belt: Barcelona
Kodiċi postali: 08018
Pajjiż: ESP
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.