Publications Office of the EU
Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ropczyce w 2025 roku - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Odbieranie, transport i zagospodarowanie odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ropczyce w 2025 roku

  • Ippubblikat
    26/09/2024
  • Skadenza
    31/10/2024
  • Aġġudikat
    23/12/2024
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Gmina Ropczyce
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL823 Rzeszowski
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90000000 Servizzi ta' drenaġġ, skart, tindif u ambjentali
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
5,895,115.00 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
PPZP.272.23.2024
Deskrizzjoni

Przedmiotem zamówienia jest odbieranie, transport i zagospodarowanie wszystkich rodzajów odpadów komunalnych od właścicieli nieruchomości zamieszkałych na terenie Gminy Ropczyce, w okresie od dnia 01 stycznia 2025 roku do dnia 31 grudnia 2025 roku, w sposób zapewniający osiągnięcie odpowiednich poziomów: przygotowania do ponownego użycia i recyklingu odpadów komunalnych oraz ograniczenia masy odpadów komunalnych ulegających biodegradacji przekazywanych do składowania, zgodnie z obowiązującymi przepisami w szczególności ustawą o utrzymaniu czystości i porządku w gminach, ustawą o odpadach, oraz zgodnie z Regulaminem utrzymania czystości i porządku na terenie Gminy Ropczyce obowiązującym w zakresie odnoszącym się do zamówienia i niesprzecznym z aktualnym brzmieniem ustawy o utrzymaniu czystości i porządku w gminach. Przedmiot zamówienia obejmuje 5745 szt. nieruchomości, w tym 5661 w obszarze zabudowy jednorodzinnej i zagrodowej oraz wielorodzinnej poza miastem (zwanym „MN, MR”) i 84 w obszarze zabudowy wielorodzinnej na terenie miasta Ropczyce (zwanym „MW").

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://platformazakupowa.pl/pn/ropczyce
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://platformazakupowa.pl/pn/ropczyce
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Cena
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
5,895,115.00 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: P.U.H. EcoTech Karol Wiśniewski
Indirizz postali:
Belt: Stopnica
Kodiċi postali: 28-130
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.