Publications Office of the EU
l-Italja-Teramo: Servizzi ta' ġestjoni ta' parkeġġi - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

l-Italja-Teramo: Servizzi ta' ġestjoni ta' parkeġġi

  • Ippubblikat
    17/05/2021
  • Skadenza
    16/06/2021
  • Ftuħ tal-offerti
    17/06/2021
  • Aġġudikat
    19/05/2022
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
COMUNE DI TERAMO
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: ITF12 Teramo
Post tax-xerrej
NUTS code: ITF12 Teramo
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
98351000 Servizzi ta' ġestjoni ta' parkeġġi
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,016,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
6,016,000.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Con Deliberazione di Giunta Comunale n. 316 del 28/11/2020 e successive determine a contrarre n. 635 del 16.04.2021 e n. 667 del 23.04.2021 questa Stazione Appaltante ha deciso di affidare in concessione il “Servizio di gestione della sosta a pagamento su aree scoperte pubbliche e di uso pubblico del Comune di Teramo”, comprensivo del servizio di ingegneria e architettura relativo a: “Aggiornamento del Piano Urbano del Traffico e Piano Urbano della mobilità sostenibile nell'ambito della Concessione di servizi per la gestione parcheggi a pagamento del Comune di Teramo”, ai sensi dell’art.183, comma 15, del D.Lgs.50/2016, con diritto di prelazione a favore del soggetto promotore, come meglio specificato nella proposta e nel progetto preliminare, presentati dal soggetto promotore Società Cooperativa Sociale Easy Help e posti a base di gara.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Comune di Teramo
Indirizz postali: via Carducci 33
Belt: Teramo
Kodiċi NUTS: ITF12
Kodiċi postali: 64100
Pajjiż: ITA
Indirizz prinċipali: www.comune.teramo.it
Elettronika permezz ta’:
www.crabruzzo.pro-q.it
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
17/06/2021 09:30
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
6,016,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
6,016,000.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: EASY HELP Società Cooperativa Sociale
Indirizz postali:
Belt: RECANATI
Kodiċi postali:
Pajjiż: ITA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.