Publications Office of the EU
Provvista u installazzjoni ta’ tagħmir għal grawnds tal-isport fil-belt ta’ Pomorie u l-villaġġ ta’ Gaberovo, il-muniċipalità ta’ Pomorie, taħt żewġ lottijiet - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Provvista u installazzjoni ta’ tagħmir għal grawnds tal-isport fil-belt ta’ Pomorie u l-villaġġ ta’ Gaberovo, il-muniċipalità ta’ Pomorie, taħt żewġ lottijiet

  • Ippubblikat
    02/09/2026
  • Illum
    04/09/2026
  • Skadenza
    01/10/2026
  • Ftuħ tal-offerti
    02/10/2026
Status
Ippubblikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ОБЩИНА ПОМОРИЕ
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: BG341 Бургас
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
43325000 Apparat għall-ġonna u tal-logħob tat-tfal
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
80,531.90 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
2
Numru ta’ referenza tal-offerta
605947
Deskrizzjoni

Is-suġġett ta’ dan il-kuntratt huwa n-nomina ta’ kuntrattur għall-provvista u l-installazzjoni ta’ tagħmir għal art sportiva f’Pomorie u għal art sportiva f’Gaberovo, il-Muniċipalità ta’ Pomorie, skont il-ħtieġa speċifika tal-awtorità kontraenti. Lott №1: “Provvista u installazzjoni ta’ tagħmir għal art sportiva fi Plott I fi 195 taħt il-Pjan Pomorie (PI 57491.504.66 taħt il-KK)”; Lott №2: “Provvista u installazzjoni ta’ tagħmir għal art sportiva fiż-Żona Regolata I, q. 19 Skont il-pjan tar-raħal ta' Gaberovo, obsht. Deskrizzjoni dettaljata tal-attivitajiet kollha previsti u l-karatteristiċi tekniċi ta’ kull wieħed mil-lottijiet hija stabbilita fl-Ispeċifikazzjoni Teknika mehmuża mad-dokumentazzjoni – l-Anness № 1. ​​​​​​​

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/605947
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://app.eop.bg/today/605947
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/10/2026 14:00
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.