Publications Office of the EU
Franza-Saint-Pierre: Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Franza-Saint-Pierre: Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati

  • Ippubblikat
    29/12/2023
  • Skadenza
    14/02/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    23/02/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ville de Saint-Pierre
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRY40 La Réunion
Post tax-xerrej
NUTS code: FRY40 La Réunion
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15000000 Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
71,376,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ lottijiet
233
Numru ta’ referenza tal-offerta
F23DCPDA28
Deskrizzjoni

is-suġġett ta’ din il-konsultazzjoni huwa l-forniment (inkluż it-twassil) ta’ ikel għall-kċejjen tal-iskola u r-ristoranti fil-Belt ta’ Saint-Pierre.
F-

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://marches-publics.info
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
23/02/2024 10:00
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV

15000000 - Ikel, xorb, tabakk u prodotti relatati

15812100 - Oġġetti ta' l-għaġina

03221110 - Ħxejjex ta' l-għeruq

03222200 - Frott taċ-ċitru

15321300 - Ġulepp tal-lumi

15411100 - Żjut veġetali

15313000 - Patata pproċessata

15112130 - Flieles

15613300 - Prodotti taċ-ċereali

15131610 - Pulpetti taċ-ċanga

15800000 - Diversi prodotti ta' l-ikel

15112140 - Papri

15331463 - Fażola mqaxxra, fil-laned

15872400 - Melħ

03211300 - Ross

03221240 - Tadam

03221120 - Ħxejjex tuberi

03221000 - Ħxejjex

03222210 - Lumi

15131220 - Bacon

03221400 - Ħxejjex ikkabbuċċjati

15890000 - Prodotti ta' l-ikel varji u oġġetti ta' l-ikel imnixxfa

15112000 - Tjur

15112120 - Dundjani

15131500 - Prodotti tat-tjur

15221000 - Laħam iffriżat

15545000 - Dlik tal-ġobon

15820000 - Biskuttelli u gallettini; oġġetti ta' l-għaġina u kejkijiet ippreżervati

15411120 - Żejt tal-ġulġliel

15235000 - Ħut ippreżervat

03111000 - Żrieragħ

03221250 - Qargħa bagħli

03222300 - Frott mhux tropikali

15812000 - Oġġetti ta' l-għaġina u kejkijiet

15113000 - Majjal

15332180 - Dulliegħ

03142500 - Bajd

15111100 - Ċanga

15871260 - Zlazi

15551300 - Yoghurt

15897200 - Oġġetti fil-landi

03211200 - Qamħ-ir-rum

15331120 - Ħxejjex tuberi pproċessati

15331000 - Ħxejjex ipproċessati

15312200 - Patata moqlija fit-taġen

15331400 - Ħxejjex ippreżervati u/jew fil-laned

15251000 - Krustaċej iffriżati

15131200 - Laħam, imqadded, immellaħ, iffumigat u maturat

15811200 - Bziezen

15332290 - Ġammijiet

15540000 - Prodotti mill-ġobon

15131600 - Prodotti taċ-ċanga u l-vitella

03212000 - Patata u ħxejjex oħrajn imqadda

15119100 - Laħam tal-fenek

15625000 - Smid

03222120 - Ġewż ta' l-indi

15512000 - Krema

03222000 - Frott u ġewż

15810000 - Prodotti tal-ħobż, oġġetti friski mill-għaġina u kejkijiet

15131130 - Zalzett

15300000 - Frott, ħxejjex u prodotti relatati

15220000 - Ħut frisk, filetti tal-ħut u laħam ieħor tal-ħut

15243000 - Preparazzjonijiet tal-ħut

15893300 - Taħlitiet tal-gravy

15131135 - Zalzett tat-tjur

03211100 - Qamħ

15872200 - Ħwawar orjentali

15871110 - Ħall jew ekwivalenti

15312100 - Patata mgħaffġa stantanja

15331420 - Tadam ippreżervat

15851220 - Għaġin mimli

15234000 - Ħut iffumigat

15331427 - Purea kkonċentrata tat-tadam

15131420 - Puletti

15811100 - Ħobż

03221200 - Ħxejjex tal-frott

15555000 - Ġelat u prodotti simili

15542200 - Ġobin artad

15894000 - Prodotti pproċessati ta' l-ikel

15332100 - Frott ipproċessat

15831600 - Għasel

15321000 - Ġuleppi tal-frott

15512100 - Krema singola

03311210 - Merluzz

15241800 - Preparazzjonijiet ta' ħut miksi

15115100 - Ħaruf

15331170 - Ħxejjex iffriżati

15332261 - Butir tal-karawett

15332260 - Għaġna tal-ġewż

15500000 - Prodotti mill-ħalib

03211120 - Qamħ artab

15870000 - Kondimenti melħ u bżar

15930000 - Inbejjed

15332410 - Frott imqadded

15872300 - Ħwawar komuni

15842100 - Ċikkulata

15842220 - Strixxi taċ-ċikkulata

15530000 - Butir

03221260 - Faqqiegħ

15811000 - Prodotti mill-ħobż

03222110 - Frott tropikali

15511000 - Ħalib

03222111 - Banana

15131000 - Preżervattivi u preparazzjoni tal-laħam

03222112 - Ananas

15131120 - Prodotti taz-zalzett

03222113 - Mangi

03221300 - Ħxejjex tal-weraq

15894700 - Delicatessen

15112100 - Tjur ta' l-irziezet, friski

15610000 - Prodotti mit-tħin tal-qmugħ

15131400 - Prodotti tal-majjal

15117000 - Laħam tal-mogħoż

15119300 - Kaċċa

15250000 - Frott tal-baħar

15550000 - Prodotti varji tal-ħalib

15821150 - Biskuttelli

15331430 - Faqqiegħ fil-landi

15850000 - Prodotti ta' l-għaġin

15871200 - Zlazi, kondimenti mħallta, u togħmiet imħallta

15332400 - Frott ippreżervat

15811511 - Sandwiches ippreparati

15980000 - Xorb mhux alkoħoliku

15896000 - Prodotti ffriżati bil-qawwi

Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.