Publications Office of the EU
il-Finlandja-Oulu: Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati mat-toroq, u apparat ieħor - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Finlandja-Oulu: Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati mat-toroq, u apparat ieħor

  • Ippubblikat
    27/03/2020
  • Skadenza
    15/05/2020
  • Ftuħ tal-offerti
    15/05/2020
  • Aġġudikat
    22/09/2020
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Oulun Infra -liikelaitos
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Post tax-xerrej
NUTS code: FI1D9 Pohjois-Pohjanmaa
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
50230000 Tiswija, manutenzjoni u servizzi assoċċjati relatati mat-toroq, u apparat ieħor
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,500,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,598,146.00 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
OUKA/2447/02.08.01/2020
Deskrizzjoni

Ritaharju–Kuivasjärvi alueiden ympärivuotinen katujen ja viheralueiden hoitourakka.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tarjouspalvelu.fi/ouka?id=279653&tpk=aea1274c-2f06-44bb-99ac-7f278fd09161
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
15/05/2020 13:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,500,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
1,598,146.00 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Oulun Konetyö Oy
Indirizz postali: Kaulaintie 5
Belt: Oulu
Kodiċi postali: FI-90420
Pajjiż: FIN
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.