Publications Office of the EU
id-Danimarka-Vejen: Fornimenti għall-artiġjanat u l-arti - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

id-Danimarka-Vejen: Fornimenti għall-artiġjanat u l-arti

  • Ippubblikat
    22/08/2018
  • Ikkanċellat
    04/09/2018
  • Ftuħ tal-offerti
    24/09/2018
  • Illum
    02/09/2026
Status
Canceled
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Vejen Kommune
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DK03 Syddanmark
Post tax-xerrej
NUTS code: DK03 Syddanmark
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
37800000 Fornimenti għall-artiġjanat u l-arti
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,600,000.00 DKK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Il-proċedura ngħalqet
Numru ta’ referenza tal-offerta
18/6564
Deskrizzjoni

Udbud der vedrører levering af Kreative Materialer til Sydjysk Kommuneindkøb.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://permalink.mercell.com/90020766.aspx
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
24/09/2018 12:00
Xerrejja
Varde Kommune
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
1,600,000.00 DKK
Valur kuntrattwali finali
Il-proċedura ngħalqet
Għoti tal-kuntratt
Il-proċedura ngħalqet
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.