Publications Office of the EU
Iċ-Ċekja-Moravský Krumlov: Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Iċ-Ċekja-Moravský Krumlov: Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ

  • Ippubblikat
    25/11/2022
  • Skadenza
    04/01/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    04/01/2023
  • Aġġudikat
    03/04/2023
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Město Moravský Krumlov
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Post tax-xerrej
NUTS code: CZ064 Jihomoravský kraj
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71250000 Servizzi dwar l-arkitettura, l-inġinerija u l-istħarriġ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
3,840,000.00 CZK
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

Předmětem plnění tohoto zadávacího řízení je: zhotovení projektových dokumentací v dále uvedených stupních (projektová dokumentace v rozsahu pro vydání společného povolení a projektová dokumentace pro provádění stavby), a to v rozsahu podle platného stavebního zákona, tj. předmětem plnění je: zajištění inženýrské činnosti za účelem vydání společného povolení nebo ohlášení stavby; výkon autorského dozoru; veškeré navazující činnosti nezbytné pro vyhotovení projektových dokumentací a získání společného povolení pro budoucí veřejné zakázky stavebních prací s názvem „Revitalizace nám. T.G. Masaryka Moravský Krumlov“.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://nen.nipez.cz/profil/mestomoravskykrumlov
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
04/01/2023 08:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
3,840,000.00 CZK
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Atelier 99 s.r.o.
Indirizz postali: Purkyňova 71/99
Belt: Brno, Královo Pole
Kodiċi postali: 612 00
Pajjiż: CZE
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.