Publications Office of the EU
Franza-Grand-Quevilly: Kotba tal-libreriji - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Grand-Quevilly: Kotba tal-libreriji

  • Ippubblikat
    22/09/2023
  • Skadenza
    19/10/2023
  • Ftuħ tal-offerti
    20/10/2023
  • Aġġudikat
    26/12/2023
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
commune de le grand quevilly
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Post tax-xerrej
NUTS code: FRD22 Seine-Maritime
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
22113000 Kotba tal-libreriji
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
361,200.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
257,200.00 EUR
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
6
Numru ta’ referenza tal-offerta
23034 à 23039
Deskrizzjoni

la présente consultation est lancée selon une procédure d'appel d'offres ouvert en application des articles R.2124-2-1° et R.2131-16-1°, R.2161-1 à R.2161-5, R.2162-1 à R.2162-6 du Code de la Commande Publique.Les marchés qui découleront de la présente consultation sont décomposés comme suit :-Lot 1 : Livres reliés-lot 2 : Livres et livres audio-lot 3 : Documents sonores-lot 4 : Documents vidéo-lot 5 : Partitions-Lot 6 : Livres numériquesces marchés sont des accords-cadres mono attributaire à bons de commandes avec montants Ht minimum et maximum par an

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.mpe76.fr/
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ single operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
20/10/2023 10:00
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.