Publications Office of the EU
UK-Welwyn Garden City: Servizzi ta' l-inġinerija ġeoteknika - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

UK-Welwyn Garden City: Servizzi ta' l-inġinerija ġeoteknika

  • Aġġudikat
    08/10/2012
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: UKH23 Hertfordshire
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71332000 Servizzi ta' l-inġinerija ġeoteknika
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
200,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
200,000.00 GBP
Numru ta’ referenza tal-offerta
C632
Deskrizzjoni

Geotechnical engineering services. Geotechnical Engineering services to Chalk Mines in Chantry Lane, Hatfield.

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
200,000.00
Valur kuntrattwali finali
200,000.00 GBP
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Ian Farmer Associates (1998) Ltd
Indirizz postali: Unit 1, Bamburgh Court,, Team Valley Trading Estate,
Belt: Gateshead.
Kodiċi postali: NE11 0TX
Pajjiż: GBR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.