Publications Office of the EU
2025 Hörapparater region norr - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

2025 Hörapparater region norr

  • Ippubblikat
    08/09/2025
  • Skadenza
    07/10/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    08/10/2025
  • Aġġudikat
    26/03/2026
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Region Norrbotten
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SE332 Norrbottens län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
33185000 Għajnuniet tas-smiegħ
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
190,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
25/52
Deskrizzjoni

Upphandlingen avser avtal på hörapparater med tillbehör och reservdelar för leverans till Region Norrbotten, Region Jämtland Härjedalen, Region Västerbotten och Region Västernorrland. Uppdraget gäller samtliga produktområden.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=68628&GoTo=Tender
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://tendsign.com/doc.aspx?MeFormsNoticeId=68628&GoTo=Tender
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
08/10/2025 00:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Enligt upphandlingsunderlag
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 1
Valur stmat
190,000,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: GN Hearing Sverige AB
Indirizz postali:
Belt: MALMÖ
Kodiċi postali: 200 21
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Demant Sweden AB
Indirizz postali:
Belt: SUNDBYBERG
Kodiċi postali: 17225
Pajjiż:
Isem uffiċjali: Sonova Nordic AB
Indirizz postali:
Belt: SOLNA
Kodiċi postali: 17121
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.