Publications Office of the EU
D-Taufkirchen: Xogħlijiet strutturali tal-qofsa - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

D-Taufkirchen: Xogħlijiet strutturali tal-qofsa

  • Imħabbar
    26/11/2011
  • Ippubblikat
    12/01/2012
  • Skadenza
    16/02/2012
  • Ftuħ tal-offerti
    16/02/2012
  • Aġġudikat
    30/03/2012
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Zweckverband Staatliche Realschule Taufkirchen
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: DE21H München, Landkreis
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45223220 Xogħlijiet strutturali tal-qofsa
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,500,000.00 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
4,775,482.84 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
LV 102
Deskrizzjoni

Baumeisterarbeiten (Sanitär Außen),

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Zweckverband der Walter-Klingenbeck-Realschule Taufkirchen
Indirizz postali: Köglweg 3
Belt: Taufkirchen
Kodiċi postali: 82024
Pajjiż: DEU
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
16/02/2012 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
4,500,000.00 EUR
Valur kuntrattwali finali
4,775,482.84 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: R. Leitner GmbH & Co. Bauunternehmung KG
Indirizz postali: Hans-Urmiller-Ring 35
Belt: Wolfratshausen
Kodiċi postali: 82515
Pajjiż: DEU
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.