Publications Office of the EU
Servizz ta’ implimentazzjoni u manutenzjoni ta’ pjattaforma ta’ Amministrazzjoni Elettronika għall-Kunsill tal-Belt tal-Eċċellenza Tiegħu ta’ Vejer de la Frontera - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizz ta’ implimentazzjoni u manutenzjoni ta’ pjattaforma ta’ Amministrazzjoni Elettronika għall-Kunsill tal-Belt tal-Eċċellenza Tiegħu ta’ Vejer de la Frontera

  • Ippubblikat
    31/07/2025
  • Skadenza
    03/09/2025
  • Ftuħ tal-offerti
    05/09/2025
  • Aġġudikat
    19/05/2026
  • Illum
    05/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
Yes
Xerrej
Alcaldía del Ayuntamiento de Vejer de la Frontera
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: ES612 Cádiz
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
72268000 Servizzi tal-forniment tas-software
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
257,942.72 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
16/2025
Deskrizzjoni

Servizz ta’ implimentazzjoni u manutenzjoni ta’ pjattaforma ta’ Amministrazzjoni Elettronika għall-Kunsill tal-Belt ta’ Vejer de la Frontera, permezz ta’ proċedura miftuħa, proċedura ordinarja, b’diversi kriterji ta’ valutazzjoni u soġġetta għal regolamentazzjoni armonizzata.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=RCcAlpTZ3f8adbH3CysQuQ%3D%3D
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://contrataciondelestado.es/wps/poc?uri=deeplink:detalle_licitacion&idEvl=RCcAlpTZ3f8adbH3CysQuQ%3D%3D
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
05/09/2025 09:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mejoras: Analítica y explotación de datos.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mejoras: Canal de denuncias.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mejoras: Certificados electrónicos.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mejoras: Cita previa y mensajería chat.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mejoras: Integración en la Red Nacional de Centro de Operaciones de Ciberseguridad.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 15
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Mejoras: Soporte especializado de contratación.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 10
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Oferta económica.
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 25
Valur stmat
257,942.72 EUR
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ESPUBLICO SERVICIOS PARA LA ADMINISTRACIÓN S.A.
Indirizz postali:
Belt: Zaragoza
Kodiċi postali: 50197
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.