Publications Office of the EU
il-Bulgarija-Dimitrovgrad: Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

il-Bulgarija-Dimitrovgrad: Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati

  • Ippubblikat
    26/12/2015
  • Skadenza
    01/02/2016
  • Ftuħ tal-offerti
    02/02/2016
  • Aġġudikat
    14/09/2017
  • Illum
    01/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Община Димитровград
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: BG422 Хасково
Post tax-xerrej
NUTS code: BG422 Хасково
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71200000 Servizzi ta' l-arkitettura u dawk relatati
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,350,000.00 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
308,521.42 BGN
Numru ta’ referenza tal-offerta
00068-2015-0019
Deskrizzjoni

Предметът на настоящата обществена поръчка за сключване на договор обхваща следните дейности: Дейност № 1: Оценка на съответствието на инвестиционните проекти със съществените изисквания към строежите на фаза работен проект; Дейност № 2: Изпълнение на функциите на строителен надзор по смисъла на ЗУТ в обем и обхват съгласно изискванията на приложимата нормативна уредба в България; Целта, която следва да бъде постигната с възлагането на настоящата обществена поръчка е сключване на Рамково споразумение, в което не са определени всички условия, с потенциални изпълнители, за възлагане на договори за обществени поръчки за изпълнение на дейности 1 и 2. Въз основа на резултатите от провеждането на настоящата процедура, с лицата, определени за потенциални изпълнители ще бъде сключено Рамково споразумение. Конкретните поръчки, ще се възлагат на основание чл. 93б, ал. 3 от ЗОП, след отправяне на писмена покана до всички лица по него.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Община Димитровград
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: 000903533
Indirizz postali: бул. „Г. С. Раковски“ № 15
Belt: Димитровград
Kodiċi postali: 6400
Pajjiż: BGR
Persuna ta' kuntatt: Деловодство
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Ftehim qafas ma’ several operaturi
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
02/02/2016 10:30
Post tal-prestazzjoni
Kodiċi CPV
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,350,000.00 BGN
Valur kuntrattwali finali
308,521.42 BGN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: „Инвест — Консулт“ ЕООД, ЕИК 126647070
Indirizz postali: ул. „Македония“ № 39
Belt: Хасково
Kodiċi postali: 6300
Pajjiż: BGR
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.