Publications Office of the EU
il-Polonja-Katowice: Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ għall-postijiet ta’ l-isport u żoni ta’ rekreazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Katowice: Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ għall-postijiet ta’ l-isport u żoni ta’ rekreazzjoni

  • Ippubblikat
    03/10/2022
  • Skadenza
    07/11/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    07/11/2022
  • Aġġudikat
    03/02/2023
  • Illum
    31/08/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Zakład Zieleni Miejskiej
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: PL22A Katowicki
Post tax-xerrej
NUTS code: PL22A Katowicki
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45112720 Xogħol ta’ l-irranġar tal-pajsaġġ għall-postijiet ta’ l-isport u żoni ta’ rekreazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
41,031,536.26 PLN
Jekk jogħġbok ikkonsulta kull lott għad-dettalji
Numru ta’ lottijiet
5
Numru ta’ referenza tal-offerta
NZI.261.52.2022
Deskrizzjoni

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych / Inwestycji pn.:
„Poprawa jakości życia mieszkańców w terenach zurbanizowanych
poprzez budowę i modernizację parków miejskich w Katowicach”
4. Zamawiający podzielił przedmiot zamówienia na pięć następujących części:
1) Część Nr 1 – „Budowa parku przy ul. Wantuły w Katowicach”
2) Część Nr 2 - „Rewitalizacja i rozbudowa parku na Wełnowcu w Katowicach”
3) Część Nr 3 – „Budowa parku przy ul. Leopolda/LeRonda w Katowicach”
4) Część Nr 4 – „Modernizacja parku w dolinie rzeki Ślepiotka w Katowicach”,
5) Część Nr 5 – „Rewitalizacja terenu przy Stawie Kajakowym w Katowickim Parku Leśnym”.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://portal.smartpzp.pl/zzm
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
07/11/2022 10:30
Post tal-prestazzjoni
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.