Publications Office of the EU
Il-Greċja-Ateni: Servizzi tat-tindif - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Il-Greċja-Ateni: Servizzi tat-tindif

  • Aġġudikat
    13/01/2014
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90910000 Servizzi tat-tindif
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
480,000.00
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
439,305.57 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
8041/6/140
Deskrizzjoni

Παροχή υπηρεσιών καθαριότητας στις κτιριακές εγκαταστάσεις στέγασης Αστυνομικών Υπηρεσιών της Διεύθυνσης Αστυνομίας Αθηνών για το χρονικό διάστημα από 1.2.2014 έως 31.12.2014

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
480,000.00
Valur kuntrattwali finali
439,305.57 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: ‘' ANAΞ Ανώνυμη Εταιρία Εμπορίου & Παροχής Υπηρεσιών'' με Δ.Τ. ‘' ΑΝΑΞ Α.Ε.‘'
Indirizz postali: Φλέμινγκ 8
Belt: Τρίκαλα
Kodiċi postali: 421 00
Pajjiż: GRC
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.