Publications Office of the EU
il-Polonja-Varsavja: Servizzi ta' tindif u tbattil ta' kanali ta' l-ilma - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

il-Polonja-Varsavja: Servizzi ta' tindif u tbattil ta' kanali ta' l-ilma

  • Ippubblikat
    15/10/2013
  • Skadenza
    26/11/2013
  • Ftuħ tal-offerti
    26/11/2013
  • Aġġudikat
    20/12/2013
  • Illum
    02/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Miasto Stołeczne Warszawa – Zarząd Dróg Miejskich
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90640000 Servizzi ta' tindif u tbattil ta' kanali ta' l-ilma
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,828,268.60 PLN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
1,122,564.30 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
DZP/68/PN/52/13
Deskrizzjoni

Konserwacja i modernizacja urządzeń odwadniających drogi krajowe, wojewódzkie i powiatowe na terenie m.st. Warszawy.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: Zarząd Dróg Miejskich
Indirizz postali: ul. Chmielna 120
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 00-801
Pajjiż: POL
Persuna ta' kuntatt: Kancelaria
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-avviż jinvolvi kuntratt pubbliku
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
26/11/2013 11:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Metodu tal-għoti
Lowest price
Valur stmat
1,828,268.60 PLN
Valur kuntrattwali finali
1,122,564.30 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: SPECTARE s.c.
Indirizz postali: Obrońców Tobruku 25 m. 144
Belt: Warszawa
Kodiċi postali: 01-494
Pajjiż: POL
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.