Publications Office of the EU
L-art u r-rinnovazzjoni fl-2026 - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

L-art u r-rinnovazzjoni fl-2026

  • Ippubblikat
    13/03/2026
  • Skadenza
    21/04/2026
  • Illum
    06/09/2026
Status
Sottomissjoni magħluqa
Tip ta’ kuntratt
Works
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Skolfastigheter i Stockholm Aktiebolag (SISAB)
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: SE110 Stockholms län
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
45432130 Xogħol tal-kisi ta’ l-artijiet
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
65,000,000.00 SEK
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
SISAB 2025/487
Deskrizzjoni

Dan il-kuntratt jirrigwarda xogħlijiet ta’ kisi tal-art li jinkludu, inter alia, alterazzjonijiet żgħar, sostituzzjoni ta’ kisi tal-art, xogħol ta’ manutenzjoni bħal diversi tipi ta’ rinnovazzjonijiet tal-art u tibjid mill-ġdid (żebgħa) ta’ pavimenti tal-injam.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://www.kommersannons.se/stockholm/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=60434
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://www.kommersannons.se/stockholm/Notice/NoticeDispatch.aspx?NoticeId=60434
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
L-akkwist jinvolvi l-istabbiliment ta’ ftehim qafas
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni:
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) :
Valur stmat
65,000,000.00 SEK
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Mhux disponibbli
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.