Publications Office of the EU
Kunsinna ta’ tiben tal-qamħ imballat għaż-żwiemel uffiċjali lid-Dipartiment tal-Forzi Speċjalizzati tal-Pulizija (SPF) fid-Direttorat tal-Intern ta’ Sofija (SDVR) - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika l-kodiċijiet CPV miġbura mit-test tal-proċedura

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Kunsinna ta’ tiben tal-qamħ imballat għaż-żwiemel uffiċjali lid-Dipartiment tal-Forzi Speċjalizzati tal-Pulizija (SPF) fid-Direttorat tal-Intern ta’ Sofija (SDVR)

  • Ippubblikat
    10/04/2024
  • Skadenza
    09/05/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    13/05/2024
  • Aġġudikat
    09/07/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Supplies
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Столична дирекция на вътрешните работи
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Mhux disponibbli
Post tax-xerrej
NUTS code: BG411 София (столица)
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
15712000 Għalf imnixxef
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
20,334.60 BGN
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
373521
Deskrizzjoni

L-akkwist pubbliku jinkludi l-provvista ta’ 60 000 kg ta’ tiben tal-qamħ imballat għaż-żwiemel uffiċjali tad-Dipartiment tal-Forzi Speċjalizzati tal-Pulizija (SPF) fid-Direttorat tal-Intern ta’ Sofija (SDVR). L-iskadenza għall-eżekuzzjoni hija sa 60 jum wara li l-Kuntrattur jirċievi l-ordni permezz ta’ konsenja ta’ darba. L-ordni bil-miktub għandha titħejja u tintbagħat lill-Kuntrattur fit-terminu tal-kuntratt ta' assenjazzjoni konkluż – 6 (sitt) xhur mid-data tal-iffirmar tagħha. Il-post tal-prestazzjoni jinsab f’Sofija, 165 Triq Lazar Mihaylov, il-bini tad-Dipartiment Speċjalizzat tal-Forzi tal-Pulizija tad-Direttorat tal-Intern ta’ Sofija. Ir-rekwiżiti għat-tiben tal-qamħ imballat huma stabbiliti b’mod eżawrjenti fl-Ispeċifikazzjoni Teknika.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://app.eop.bg/today/373521
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://app.eop.bg/today/373521
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
13/05/2024 13:00
Post tal-prestazzjoni
Mhux disponibbli
Kodiċi CPV

15712000 - Għalf imnixxef

03114000 - Tiben u silla

03000000 - Prodotti agrikoli, tal-biedja, tas-sajd, tal-foresti u prodotti relatati

03100000 - Prodotti agrikoli u ta' l-ortikultura

03110000 - Uċuħ tar-raba, prodotti mill-ġonna u l-oltikoltura, tas-suq

Metodu tal-għoti
Икономически най- изгодна оферта.
Valur stmat
20,334.60 BGN
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: БИОГАЗ ЕООД
Indirizz postali:
Belt: гр. Ямбол
Kodiċi postali: 8600
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.