Publications Office of the EU
Il-Greċja-Thermi Thessalonikis: Servizzi tal-prospettar ġeoloġiku, ġeofiżiku u xjentifiku ieħor - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Il-Greċja-Thermi Thessalonikis: Servizzi tal-prospettar ġeoloġiku, ġeofiżiku u xjentifiku ieħor

  • Ippubblikat
    21/03/2022
  • Skadenza
    04/05/2022
  • Ftuħ tal-offerti
    10/05/2022
  • Aġġudikat
    21/08/2023
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
ΕΓΝΑΤΙΑ ΟΔΟΣ Α.Ε.
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: EL515 Θάσος, Καβάλα
Post tax-xerrej
NUTS code: EL522 Θεσσαλονίκη
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
71351000 Servizzi tal-prospettar ġeoloġiku, ġeofiżiku u xjentifiku ieħor
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
410,621.73 EUR
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
172,461.13 EUR
Numru ta’ referenza tal-offerta
5942
Deskrizzjoni

Όπως στο ΙΙ.1.1.

Metodu ta' Sottomissjoni
Offerti jew talbiet għall-parteċipazzjoni jridu jiġu ppreżentati lil:
Isem uffiċjali: ΕΓΝΑΤΙΑ ΟΔΟΣ Α.Ε.
Numru tar-reġistrazzjoni nazzjonali: GR
Indirizz postali: 6ο ΧΛΜ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ – ΘΕΡΜΗΣ, Τ.Θ. 60030
Belt: ΘΕΡΜΗ ΘΕΣΣΑΛΟΝΙΚΗΣ
Kodiċi NUTS: EL522
Kodiċi postali: 57001
Pajjiż: GRC
Persuna ta' kuntatt: Διεύθυνση Συμβάσεων - ΕΣΗΔΗΣ, κ. Μ. Θάνου
Indirizz prinċipali: www.egnatia.eu
Elettronika permezz ta’:
www.promitheus.gov.gr
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Submission for all lots
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
10/05/2022 11:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
410,621.73 EUR
Valur kuntrattwali finali
172,461.13 EUR
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: «ΕΔΑΦΟΜΗΧΑΝΙΚΗ ΑΝΩΝΥΜΗ ΤΕΧΝΙΚΗ ΕΤΑΙΡΕΙΑ» με δ.τ. «ΕΔΑΦΟΜΗΧΑΝΙΚΗ Α.Τ.Ε.»
Indirizz postali: Εμ. Παπαδάκη 19
Belt: Ν. Ηράκλειο Αττικής
Kodiċi postali: 14121
Pajjiż: GRC
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.