Publications Office of the EU
Franza-Fougères: Servizzi ta' assigurazzjoni - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Franza-Fougères: Servizzi ta' assigurazzjoni

  • Aġġudikat
    30/12/2013
  • Illum
    03/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: FRH03 Ille-et-Vilaine
Post tax-xerrej
NUTS code: Mhux disponibbli
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
66510000 Servizzi ta' assigurazzjoni
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
2,908.94
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Numru ta’ referenza tal-offerta
Mhux disponibbli
Deskrizzjoni

souscription de marché d'assurance IARD pour les besoins de la Ville de Fougères et du CCAS de Fougères en 5 lots. La réponse aux prestations supplémentaires éventuelles (options) était obligatoire pour les lots no2 et no5.
Les lots no2,3,4 et 5 ont été attribués suite à une procédure d'appel d'offre ouvert passé en application des articles 33 et 57 à 59 du Code des Marchés Publics. Le lot no1 a été attribué suite à un marché négocié après appel d'offre infructueux en application des articles 35.i.1° et 66 du Code des Marchés Publics

Metodu ta' Sottomissjoni
Mhux disponibbli
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Not applicable
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
Mhux disponibbli
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
The most economic tender
Valur stmat
2,908.94
Valur kuntrattwali finali
Mhux disponibbli
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: Groupement Jadis / CFDP représenté par son mandataire SAS Jadis
Indirizz postali: 71 avenue de la Résistance
Belt: Le Raincy
Kodiċi postali: 93340
Pajjiż: FRA
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.