Publications Office of the EU
Servizz ta’ tindif ta’ uffiċċji fid-Distrett ta’ Leszno, Distrett tat-Triq f’Kąkolewo, Distrett tat-Triq f’Śmigiel, Distrett tat-Triq f’Górka b’erja totali ta’ 692.93 m² - Offerti tal-UE
DisplayCustomHeader
Procurement Detail Actions Portlet
OP Portal - Procurement - Details

Din il-paġna fiha kontenut iġġenerat awtomatikament biex itejjeb is-sejbien u l-aċċessibbiltà

- jindika test tradott awtomatikament fil-lingwa tal-browser tiegħek

Servizz ta’ tindif ta’ uffiċċji fid-Distrett ta’ Leszno, Distrett tat-Triq f’Kąkolewo, Distrett tat-Triq f’Śmigiel, Distrett tat-Triq f’Górka b’erja totali ta’ 692.93 m²

  • Ippubblikat
    04/04/2024
  • Skadenza
    10/05/2024
  • Ftuħ tal-offerti
    10/05/2024
  • Aġġudikat
    13/06/2024
  • Illum
    04/09/2026
Status
Aġġudikat
Tip ta’ kuntratt
Services
Suġġett għat-Tiġdid
No
Xerrej
Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
Post tal-prestazzjoni
NUTS code: Post multiplu ta’ prestazzjoni
Post tax-xerrej
NUTS code: PL415 Miasto Poznań
Settur tan-negozju (CPV ewlieni)
90911200 Servizzi tat-tindif ta' bini
Stima tal-valur totali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
Mhux disponibbli
Valur totali finali tal-kuntratt (eskluża l-VAT)
175,915.69 PLN
Numru ta’ referenza tal-offerta
O/PO.D-3.2421.4.2024
Deskrizzjoni

Servizz ta’ tindif tal-kmamar tal-uffiċċju: Id-distrett ta’ Leszno, ul. Energetyki 12, 64–100 Leszno — b’erja ta’ 265.53 m², Distrett tat-Triq f’Kąkolewo, ul. Przemysłowa 8, 64–121 Kąkolewo — b’erja ta’ 179.00 m², Road District in Śmigiel, Nietążkowo ul. Leśna 53, 64–030 Śmigiel — b’erja tal-kamra — 126.90 m², Distrett tat-Triq ta’ Górka, Górka 26, 63–740 Kobylin b’erja tal-kamra — 121.50 m². Servizzi ta’ tindif li jikkonsistu f’vacuuming, ħasil ta’ uċuħ varji bit-tqegħid ta’ prodotti tat-tindif f’faċilitajiet sanitarji u twieqi tal-ħasil darba kull sitt xhur.

Metodu ta' Sottomissjoni
Elettronika permezz ta’:
https://gddkia.eb2b.com.pl
Jistgħu jiġu sottomessi offerti
Sottomissjoni elettronika: meħtieġa
https://gddkia.eb2b.com.pl
Informazzjoni dwar kuntratt pubbliku, ftehim ta' qafas jew sistema dinamika ta' xiri (DSX)
Mhux disponibbli
Kundizzjonijiet għall-ftuħ tal-offerti (data)
10/05/2024 10:00
Post tal-prestazzjoni
Metodu tal-għoti
Kriterju:
Tip: price
Deskrizzjoni: Waga kryterium wynosi 60 pkt
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 60
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Opis: Aspekt Społeczny (A) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. będzie rozpatrywany na podstawie zaświadczenia potwierdzającego zatrudnienie przynajmniej 1 osoby do wykonywania usługi sprzątania w ramach umowy osób przyjętych z Urzędu Pracy. Waga kryterium wynosi 20 pkt
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20
Kriterju:
Tip: quality
Deskrizzjoni: Opis „Jakość Usług” (J) Maksymalna ilość punktów wynosi 20 pkt. Oferta, w której Wykonawca zapewni i wyznaczy dodatkową osobę „koordynatora”, Waga kryterium wynosi 20 pkt
Fattur ta’ ponderazzjoni (persentaġġ, eżatt) : 20
Valur stmat
Mhux disponibbli
Valur kuntrattwali finali
175,915.69 PLN
Għoti tal-kuntratt
Isem uffiċjali: PUH CLEANEX Waldemar Rogodziński
Indirizz postali:
Belt: Konin
Kodiċi postali: 62-510
Pajjiż:
Informazzjoni minn qabel
Kuntratt
Għoti
Footnote - legal notice

Dan il-kontenut ippubblikat f’din il-paġna hu maħsub purament bħala servizz addizzjonali u m’għandu ebda effett legali. L-istituzzjonijiet tal-Unjoni ma jassumu ebda responsabbiltà għall-kontenut tiegħu. Il-verżjonijiet uffiċjali tal-avviżi rilevanti dwar l-offerti huma dawk ippubblikati fis-Suppliment tal-Ġurnal Uffiċjali tal-Unjoni Ewropea u disponibbli fit-TED. Dawk it-testi uffiċjali huma aċċessibbli direttament permezz tal-links inkorporati f’din il-paġna. Għal aktar informazzjoni jekk jogħġbok ara l-Avviż ta’ Spjegabbiltà u Responsabbiltà tal-Akkwist Pubbliku.